Ledri Vula

Ledri Vula | Official Video |
  • Star - Rating
5

Top - Rating

Friends, vote for the beautiful video!
Ledri Vula – Nona ft. Young Zerka | Official Video |

Sending
User Review
4.83 (6 votes)

Ledri Vula është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz se bashku me Visar Shala i cili duhet te jete shperbere pas mosmarreveshjeve te koheve te fundit midis dy repereve.

Ledri Vula

Ledri Vula

Ne karrieren muzikore ka realizuar bashkepunime te shumta shumica prej tyre jane edhe hite te njohura dhe jo vetem kaq por bashkepunimet e tij me femra jane perfolur se nuk kane mbetur vetem ne nje klip 3 minutesh. Mjaft i pelqyer nga gjinia femrore i cilesuar si Don Zhuan ku edhe disa here eshte zgjedhur si mashkulli me sexy ne estraden shqiptare.

Ledri eshte perfolur ne mediat roze edhe per historite e tij te dashurise kryesisht me femrat e njohura te showbizit.

Historia e tij me e perfolur e tij e dashurise eshte ajo me kengetaren Dafina Zeqiri bashkepunimet e tyre te sukseshme Po’m Pelqen apo Tonight nxisin gazetat te aludonin per nje histori dashurie te mundshme dhe nuk u gabuan. Vete çifti pohoj se po perjetonin nje histori te lumtur dashurie dhe kjo dukej qarte ne fotot e shumta qe postonin ne rrjetet sociale. Megjithate lidhja e tyre nuk zgjati shume pothuaje nje vit dhe u ndane pas konfliktit qe Ledri pati me ish te dashurin e Dafines. Pas kesaj Ledri vendosi te terhiqej nga muzika duke u perpjekur edhe te qendroje larg syrit te gazetareve. Kur ne vitin 2012 Ledri u shkeput nga muzika filloi t’i perkushtohej karrieres se tij si regjisor.

Ledri Vula

Ledri Vula

Ledri u rikthye perseri ne muzike me 01.02.2014 me nje kenge solo qe titullohet 100 Probleme.

Kenga u pelqye shume nga publiku dhe videoklipi ishte mjaft provokues ku protogonistja ishte modelja me fame boterore Angela Martini. Ai ka pasur edhe nje romance me Angela Martinin por nuk zgjati shume.Pavaresisht thashethemeve apo zemrave qe ka lenduar Ledri femra me e rendesishme ne jeten e tij eshte mamaja -Xheraldina Vula- ku Ledri nuk nguron ta shpreh shpesh dashurine qe ka ndaj nenes se tij keshtu duke postuar foto te ndryshme te familjes se tij ne instagram ku ka rreth 500 foto te postuara dhe 120 mije ndjekes -me shume se çdo reper tjeter.

Ledri Vula

Ledri Vula

Ledri Vula – Nona ft. Young Zerka | Official Video |ADAGIO TV RUSSIA

The best reviews about: “ Ledri Vula

Comments are closed.